Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer86288/public_html/arkodach/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715
O FIRMIE – Arkodach – systemowe pokrycia dachowe od 1995

Świadczy swoje usługi w branży budowlanej obejmującej przede wszystkim systemowe pokrycia dachowe.

Głównymi zaletami firmy jest wysoka jakość świadczonych usług oraz fachowa obsługa klienta. Długoletnie doświadczenie na rynku budowlanym, systematyczne szkolenia załogi gwarantują profesjonalną i terminową realizacje zaleconych nam robót.

Specjalizujemy się w wykonywaniu wszelkich pokryć dachowych od pokryć papowych po skomplikowane krycia dachów dachówką czy blachą miedzianą.

Firma Arkodach należy do Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy


Polskie Stowarzyszenie Dekarzy to organizacja zawodowa zrzeszająca rzemieślników wykonujących roboty dekarskie. Stowarzyszenie zostało zarejestrowane w kwietniu 1999 roku.

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy powstało w celu wspierania swoich członków w prowadzonej przez nich działalności gospodarczej oraz w celu zapewnienia integracji w ramach środowiska zawodowego, a przede wszystkim w zjednoczeniu osób specjalistów branży. Powszechnie wiadomo,że w jedności jesteśmy silniejsi i dzięki temu uzyskujemy korzyści wynikające z naszej przynależności do stowarzyszenia.

PSD od 2004 roku jest członkiem Światowej Federacji Dekarzy IFD. Dzięki tej przynależności uczestniczy corocznie w Światowym Kongresie Dekarskim i Mistrzostwach Świata Młodych Dekarzy